چهارشنبه 20 فروردین 1399

غار علی‌صدر به خاطر سلامتی مردم تعطیل است

  • 05 فروردین 1399
  • 12:47
  • گردشگری
  • 0 دیدگاه
  • 7 بازدید
  • Article Rating
 غار علی‌صدر به خاطر سلامتی مردم تعطیل است

سرپرست شرکت سیاحتی علیصدر گفت : بازدید از علیصدر و اقامت در ویلاهای عباس آباد ممکن نیست

 به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی همدان

سرپرست شرکت سیاحتی علیصدر دوشنبه 4فروردین  گفت: بازدید از غارعلیصدر  و اقامت در ویلاهای مجتمع عباس آباد در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا از ۱۴ اسفند ماه ۹۸ تعطیل است

مهدی مجیدی گفت : به منظور سلامت هموطنان،ارائه خدمات به  گردشگران به‌ دلیل شیوع ویروس کرونا در غار علیصدر و ویلاهای عباس آباد تا اطلاع ثانوی انجام نمی‌شود.

سرپرست شرکت سیاحتی علیصدر همچنین از گردشگران و هم استانیها تقاضا کرد تا اطلاع ثانوی برای بازدید از این مجموعه گردشگری به علیصدر سفر نکنند.

او ادامه داد: از ۱۴ اسفند ماه ۱۳۹۸ هیچ گردشگری در ویلاهای اقامتی عباس آباد نیز پذیرش نشده است و تا مساعد نشدن شرایط از لحاظ حفظ سلامت همشهریان و مسافران این امکان وجود نخواهد داشت

 غار علیصدر در روستایی با همین نام و در فاصله ۷۵ کیلومتری شهر همدان مرکز استان همدان و در شهرستان کبودراهنگ واقع شده است.

این غار یکی از غارهای آبی ایران و از معدود غارهای آبی قابل قایقرانی جهان است. علیصدر همچنین دارای طولانی‌ترین مسیر قایقرانی درون غار در جهان شناخته می شود .

همچنین مجتمع اقامتی عباس آباد همدان با تعدادی ویلا دوبلکس واقع در تپه های عباس آباد در سال 1394 به بهره برداری رسید. در سال 1397 به منظور ارائه خدمات بهتر به مهمانان تعدادی ویلا یک خوابه به این مجتمع اضافه شد

حالا  برای نخستین بار سال ۱۳۹۹ شرکت سیاحتی علیصدر با زیرمجموعه های تفریحی و اقامتی نوروزِ بدون گردشگر را به دلیل شیوع ویروس کرونا و حفظ سلامت بازدید کنندگان تجربه خواهد کرد .

 

بهجت عباسی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.